Prekių nėra
RBD53iG-5HacD2HnD 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.819 kg |
| Gross weight | 1.039 kg |
| Kitos savybės | 1 x PoE-out 1G |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HAP AC3 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Router |
| USB prievadų kiekis | 1 × USB-A |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00396825 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 435 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |