Prekių nėra
Archer AX10 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.569 kg |
| Gross weight | 0.869 kg |
| Kitos savybės | 1× Gigabit WAN Port |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer AX10 |
| Gamintojo prekės serija | AX1500 Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1201+300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.005544 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 8.69 kg |
| Tare weight master carton | 1.19 kg |
| Paper/Pasteboard | 240 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |