Prekių nėra
Archer AX55 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.524 kg |
| Gross weight | 0.943 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer AX55 AX3000 |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4x fixed |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 4 |
| 2.4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00587856 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.419 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 9.43 kg |
| Tare weight master carton | 1.202 kg |
| Paper/Pasteboard | 409 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 331 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 74 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |