Prekių nėra
Deco X10(2-pack) 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.18 kg |
| Gross weight | 3.44 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco X10 (2-pack) |
| Gamintojo prekės serija | AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 26.00 g |
| Palette Qty | 291 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 179.50 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |