Prekių nėra
Archer C50 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.408 kg |
| Gross weight | 0.686 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer C50 |
| Gamintojo prekės serija | Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.005568 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.278 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 273 g |
| Palette Qty | 155 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |