Prekių nėra
90IG0550-BM3400 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.482 kg |
| Gross weight | 0.783 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Router |
| Gamintojo prekės serija | RT-AC1200 v.2 |
| USB prievadų kiekis | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Net weight master carton | 7.83 kg |
| Tare weight master carton | 1.203 kg |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 61.00 mm |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Asus |