Prekių nėra
TL-WR820N 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.264 kg |
| Gross weight | 0.374 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WR820N |
| Gamintojo prekės serija | Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0025415 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 7.48 kg |
| Tare weight master carton | 0.999 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 580 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |