Prekių nėra
RB960PGS 3
| Įtampa | (PoE in input Voltage) 12-57 V |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| Atminties tipas | Flash |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Kitos savybės | hEX PoE is a five port Gigabit Ethernet router for locations where wireless connectivity is not required. The device has a USB 2.0 port and a SFP port for adding optical fiber connectivity. The ports 2-5 can power other PoE capable devices with the same v |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RB960PGS |
| Gamintojo prekės serija | hEX PoE Router |
| USB prievadų kiekis | 1xUSB |
| Vidinė atmintis | 128 MB |
| Procesoriaus modelis | QCA9557 |
| Belaidis ryšys | No |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40°C to 60°C °C |
| Sertifikatas | CE, EAC, ROHS |
| Procesoriaus branduoliai | 1 |
| AC adapteris pridėtas | Yes (24V 2.5A power adapter) |
| Atminties kortelė pridėta | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 54 W |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1 Gbit/s |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| PoE in | Passive PoE |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 361 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Saugyklos talpa | 16 MB |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | MikroTik |