Prekių nėra
TL-MR6400 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.362 kg |
| Gross weight | 0.615 kg |
| Kitos savybės | LTE cat 4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-MR6400 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Router |
| USB prievadų kiekis | No USB |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11n |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00481376 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.253 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 323 mm |
| Gross width master carton | 384 mm |
| Gross height master carton | 470 mm |
| Net weight master carton | 6.15 kg |
| Tare weight master carton | 0.991 kg |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 243 g |
| Palette Qty | 290 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 307 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 224 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |