Prekių nėra
M7000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.162 kg |
| Gross weight | 0.182 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M7000 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Mobile Wi-Fi |
| USB prievadų kiekis | 1 x micro USB |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 150+50 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Mobile broadband | 3G/4G data sharing |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00063504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 1361 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 49 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |