Prekių nėra
Archer C80 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.84 kg |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Kitos savybės | 1× Gigabit WAN Port |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer C80 |
| Gamintojo prekės serija | AC1900 Wireless MU-MIMO Wi-Fi 5 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1300+600 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xFixed |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.007061059 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 450 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Palette Qty | 160 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 353 mm |
| Gross height (mm) | 241 mm |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |