Prekių nėra
AC12G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC12G |
| Gamintojo prekės serija | AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router |
| USB prievadų kiekis | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1×Gigabit WAN Port |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xFixed |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 4 Omni-Directional Antennas |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.007132125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Net weight master carton | 7.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.457 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard | 384.00 g |
| Plastic (No PET) | 96.00 g |
| Palette Qty | 200 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Mercusys |