Prekių nėra
Archer AX73 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.106 kg |
| Gross weight | 1.506 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer AX73 |
| USB prievadų kiekis | 1× USB 3.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1× Gigabit WAN Port |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 4804+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 6xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 395 mm |
| Net weight master carton | 12.048 kg |
| Tare weight master carton | 1.621 kg |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |