Prekių nėra
Deco M4(1-pack) 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.659 kg |
| Gross weight | 0.809 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco M4 (1-pack) |
| Gamintojo prekės serija | AC1200 Whole Home Mesh WiFi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867+300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.00567 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 435 mm |
| Net weight master carton | 6.472 kg |
| Tare weight master carton | 0.904 kg |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 256 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |