Prekių nėra
Archer AX53 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.756 kg |
| Gross weight | 0.846 kg |
| Kitos savybės | OFDMA technology increases capacity by 4 times to enable simultaneous transmission to more devices TP-Link HomeShield - Enhanced security defends against the latest cyber threats Compatible with Alexa—Control your router via voice commands and make your l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer AX53 |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz 802.11ax 2.4 GHz |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1xGigabit WAN Port |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+2402 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| 2.4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0058608 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 502 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 8.46 kg |
| Tare weight master carton | 1.195 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 74 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |