Prekių nėra
90IG07A0-MO0B00 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.147 kg |
| Gross weight | 0.245 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCE-AX1800 |
| Gamintojo prekės serija | AX1800 Dual-Band Bluetooth 5.2 PCIe Wi-Fi Adapter |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz/5 GHz |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+1201 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.00126684 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 4.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.578 kg |
| Paper/Pasteboard | 88 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| PET | 1 g |
| Palette Qty | 1000 dalių |
| Tare other | 2 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 51 mm |
| Gross width (mm) | 138 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Asus |