Prekių nėra
90IG0790-MO3B00 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.55 kg |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF-AX3000 V2 |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band WiFi 6 Gaming Router |
| USB prievadų kiekis | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 2402+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xExternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000309925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 6.057 kg |
| Tare weight master carton | 0.715 kg |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 1546 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 77 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Asus |