Prekių nėra
90IG07I0-ME0B10 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Kitos savybės | Bluetooth 5.2, OFDMA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCE-AXE5400 |
| Gamintojo prekės serija | Wi-Fi Adapter, Tri-Band, Wi-Fi 6E Adapter |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574/2402/2042 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 6.057 kg |
| Tare weight master carton | 0.715 kg |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 4441 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Asus |