Prekių nėra
DVB4348GL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | WiFi Speeds: 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac, 2*2 @80MHz) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n, 2*2 @40MHz) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC1200 EU |
| Gamintojo prekės serija | Mi WiFi Range Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867+300 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 5.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.575 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 300 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Xiaomi |