Prekių nėra
L009UiGS-2HaxD-IN 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.45 kg |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | L009UiGS-2HaxD-IN |
| Gamintojo prekės serija | Router |
| USB prievadų kiekis | 1x USB 3.0 type A |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 8 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| PoE in | 802.3af/at |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 315.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Palette Qty | 447 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | MikroTik |