Prekių nėra
90IG07C0-MO0C10 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.19 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RP-AX58 |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Dual-band WiFi 6 Range Extender (EU) |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+2402 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 2 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 291 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 103.00 mm |
| Gross width (mm) | 148.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Asus |