Prekių nėra
RUTX08000000 3
| Specialios funkcijos | 64/128-bit WEP, WPA, Reset Button, VPM support, Auto MDI/MDIX |
| Procesoriaus dažnis | 717 MHz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.549 kg |
| Gross weight | 0.599 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RUTX08 |
| Gamintojo prekės serija | Industrial Router |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Įdiegta operacinė sistema | RutOS (OpenWrt based linux OS) |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Atmintukas | 256 MB |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Programinės aparatinės įrangos tobulinimas | Taip |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Traffic priority queuing by source/destination, service, protocol or port, traffic priority quening by source/destination, service, protocol or port, WMM, 802.11e |
| DHCP klientas | Static and dynamic IP allocation |
| Palaikomi tinklo protokolai | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, SSL v3, TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet, SMPP, MQTT (optional) |
| Indikatorius | Taip |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Užkarda | Pre-configured firewall rules via web-ui |
| IP maršruto parinkimas | Static routing, Dynamic routing (Optional - BGP, OSPF v2, RIP v1/v2) |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0017493 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 147 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Teltonika |