Prekių nėra
RUTX12000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.54 kg |
| Gross weight | 0.621 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RUTX12 |
| Gamintojo prekės serija | Dual LTE Cat 6 Router |
| USB prievadų kiekis | 1 x USB A |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Programinės įrangos tipas | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| WAN jungtis | 1 x WAN port (can be configured as LAN) 10/100/1000 Mbps |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xSMA for LTE, 2xRP-SMA for WiFi, 1xRP-SMA for Bluetooth, 1xSMA for GNNS |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.081 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 81 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Teltonika |