Prekių nėra
RUTX14000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.52 kg |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RUTX14 |
| Gamintojo prekės serija | LTE Cat 12 Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n/ac Wave 2 (WiFi 5), 802.11r fast transition |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbps Mbit/ai |
| Programinės įrangos tipas | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| WAN jungtis | 1xWAN port (can be configured as LAN) 10/100/1000 Mbps |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 4 x SMA for LTE, 2 x RP-SMA for WiFi, 1 x RP-SMA for Bluetooth, 1 x SMA for GNNS |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Teltonika |