Prekių nėra
TRB500000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.24 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TRB500 |
| Gamintojo prekės serija | Industrial 5G Gateway |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbps Mbit/ai |
| Programinės įrangos tipas | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Antenos tipas | SMA for Mobile |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Antenų kiekis | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Teltonika |