Prekių nėra
DWR-933 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.24 kg |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DWR-933 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Mobile Hotspot |
| USB prievadų kiekis | N/A |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ac/n/g/b |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | N/A Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | N/A |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 28 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 1234.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | D-Link |