Prekių nėra
DVB4451GL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.785 kg |
| Gross weight | 0.985 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC1200 EU (2-pack) |
| Gamintojo prekės serija | Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0029 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 298 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 290 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Xiaomi |