Prekių nėra
90IG0960-MO3C20 3
| Features | Parental Controls & VPNs, Advanced Network Security |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.56 kg |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZenWiFi BD4 (2pk) |
| Gamintojo prekės serija | Dual-band WiFi 7 AiMesh Extendable Router |
| I/O prievadai | 2.5G x 2 (WAN/LAN auto detecting) |
| Procesoriaus modelis | 1.5GHz quad-core processor |
| Belaidžio ryšio standartai | WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 3600 Mbit/ai |
| Maitinimo tipas | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) DC Output : 12V with max 1.5A current |
| Dažnio diapazonas | 2.4 GHz + 5 GHz GHz |
| Mažiausias operatyviosios atminties kiekis | 512 MB |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 3600 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Antenų kiekis | 4 |
| Dviguba juosta | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Palette Qty | 61, 61 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 198.00 mm |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Asus, Asus |