Prekių nėra
Archer MR402 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.64 kg |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 180 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Producer | TP-LINK |