Prekių nėra
| Tipas | USB adapter |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.016 kg |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Kitos savybės | USB-BT500 is a Bluetooth Smart Ready USB adapter with new Bluetooth 5 capabilities. USB-BT500 enables wireless connectivity with a wide range of devices such as computers, printers, phones, headsets, speakers, keyboards, controllers, and more. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-BT500 |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth 5.0 USB Adapter |
| Sąsajos tipas | USB 2.0 Type A |
| Packing quantity | 30 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002025 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 295 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Net weight master carton | 1.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.093 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Palette Qty | 5550 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Producer | Asus |