Prekių nėra
TRB141003000 3
| Korpuso medžiaga | Aluminum |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.025 kg |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 74,5x64,4x25 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TRB141 |
| Gamintojo prekės serija | LTE Gateway |
| USB prievadų kiekis | 1 x Virtual network interface via micro USB |
| Vidinė atmintis | 128 MB (50 MB available for userspace) GB |
| Procesoriaus modelis | ARM Cortex-A7 1.2 GHz CPU |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40 °C to 75 °C °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10 % to 90 % non-condensing % |
| Programinės įrangos tipas | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Antenos tipas | 1 x SMA for LTE |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Antenų kiekis | 1 |
| Užkardos apsauga | Pre-configured firewall rules can be enabled via the WebUI, unlimited firewall configuration via CLI NAT NAT-T |
| Mobile broadband | 2G/3G/4G |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0000756 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Palette Qty | 22857 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 18 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Teltonika |