Prekių nėra
90IG06Z0-MO3C00 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.91 kg |
| Gross weight | 1.51 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RT-AX57 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless AX3000 Dual Band WiFi 6 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1 |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 2402+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 277 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Asus |