Prekių nėra
RUT200040000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RUT200 |
| Gamintojo prekės serija | LTE Cat 4 Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Palette Qty | 2400 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Teltonika |