Prekių nėra
90IG0A80-MO3C00 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.45 kg |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RT-BE55 Dual-band |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 688+2882 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 181 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 238.00 mm |
| Gross height (mm) | 104.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Asus |