Prekių nėra
MB118-4G 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.3 kg |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Producer | Mercusys |