Prekių nėra
DBR-X3000-AP 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.30 kg |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DBR-X3000-AP |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Wi-Fi 6 Smart Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1068 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | D-Link |