Prekių nėra
RUTXR1300000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.7097 kg |
| Gross weight | 1.9867 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.005606406 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.277 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 221.6 g |
| Plastic (No PET) | 55.4 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 338 mm |
| Gross height (mm) | 97 mm |
| Gross width (mm) | 171 mm |
| Producer | Teltonika |