Prekių nėra
MR80X 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.799 kg |
| Gross weight | 0.899 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MR80X AX3000 |
| Gamintojo prekės serija | Dual-Band Wi-Fi 6 Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 02.11ax/ac/a/b/g/n |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3xGigabit LAN |
| WAN jungtis | 1x Gigabit WAN Port |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 2402+574 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 4 |
| 2.4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00725725 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 410 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Net weight master carton | 8.99 kg |
| Tare weight master carton | 1.493 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 190 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 290 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Mercusys |