Prekių nėra
RT6600ax 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.388 kg |
| Gross weight | 1.851 kg |
| Kitos savybės | Antenna type: 4x4 MIMO Omni-directional high-gain dipole (5GHz) 2x2 MIMO Omni-directional high-gain dipole (2.4GHz / 5GHz) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RT6600ax |
| Gamintojo prekės serija | Ultra-fast and Secure Wireless Router for Homes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 4800 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External antenna x 6 |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.0094944 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.463 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 293 mm |
| Net weight master carton | 9.255 kg |
| Tare weight master carton | 1.049 kg |
| Paper/Pasteboard | 443 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 140 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 368 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 258 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Synology |