Prekių nėra
Archer MR500 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.78 kg |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer MR500 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Dual Band Gigabit Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External antenna x 2 |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | 4G + |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 361 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |