Prekių nėra
Deco X50(1-pack) 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.00 kg |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco X50 (1-pack) |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 574+2402 Mbit/ai |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Antenų kiekis | 2 |
| 2.4 GHz | Taip |
| 5 GHz | Taip |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 417 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |