Prekių nėra
Archer MR400 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.26 kg |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer MR400 |
| Gamintojo prekės serija | MR400 AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 361 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Producer | TP-LINK |