Prekių nėra
DVB4493GL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.49 kg |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BE3600 |
| Gamintojo prekės serija | Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000/2500 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 545 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | Xiaomi |