Prekių nėra
DVB4480GL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.73 kg |
| Gross weight | 3.53 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BE3600 Pro EU (3-pack) |
| Gamintojo prekės serija | Mesh System |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 128 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 378.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross width (mm) | 232.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | No |
| Producer | Xiaomi |