Prekių nėra
M36/E 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.56 kg |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Volume (m3) | 0.003020544 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 281 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 192 mm |
| Gross height (mm) | 92 mm |
| Gross width (mm) | 171 mm |
| Producer | D-Link |