Prekių nėra
G530V2 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 156.80 g |
| Plastic (No PET) | 39.20 g |
| Palette Qty | 146 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 283.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Producer | D-Link |