Prekių nėra
Deco X50-Outdoor(1-pack)SO 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.52 kg |
| Gross weight | 1.62 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco X50-Outdoor |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Outdoor Whole Home Mesh WiFi 6 Unit |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 185.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 276.00 mm |
| Gross height (mm) | 139.00 mm |
| Gross width (mm) | 243.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |
| Producer | TP-LINK |
| SALE OUT. | Y |