Prekių nėra
140228 3
| Specialios funkcijos | • Compatible with all tactile screens • Pocket format adapted for mobility • Durable soft metallic tip • 40 cm fabric cable: allows access to any device screen size • Universal earphone jack plug holder • Lightweight and durable aluminum construction. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Universal Stylus 40 cm with cable |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000021 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Palette Qty | 41143 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |