Prekių nėra
NHG-1411 3
| Oro srautas | 44.1 CFM |
| Warranty | 2 metai |
| Net weight | 1.423 kg |
| Gross weight | 1.498 kg |
| Maksimalus triukšmo lygis | 19dB(A) dB |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 400 x 280 x 55 mm |
| Kitos savybės | Genesis Oxid 550 is a pad with a large cooling surface made of high-quality aluminum, which additionally enhances heat dissipation. Its construction ensures perfect cooling of both larger laptops up to 17.3” and smaller ones, improving significantly their |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Laptop cooling pad, OXID 550 |
| USB jungties tipas | USB 2.0 |
| Packing quantity | 9 dalių |
| Volume (m3) | 0.0111456 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 675 mm |
| Net weight master carton | 14.98 kg |
| Tare weight master carton | 2.221 kg |
| Paper/Pasteboard | 49 g |
| Plastic (No PET) | 26 g |
| Palette Qty | 130 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 81 mm |
| Producer | Genesis |