Prekių nėra
90NB1681-M00340 3
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Klaviatūros kalba | US |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 2.1 GHz |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.39 kg |
| Gross weight | 1.79 kg |
| Gaminio spalva | Cool Silver |
| Kitos savybės | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x 3.5mm Combo Audio JackFoam nozzle Basic 1, 350-600 l/h |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S14 |
| Gamintojo prekės serija | VivoBook |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Baterijos technologija | Li-on |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | i5-13420H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.6 GHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 70 Wh |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.35 kg |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 89 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Producer | Asus |